Ministerstwo Finansów wydało rozporządzenie w którym informuje, iż fiskalizacja płatności gotówkowych, tzw. EET do końca 2022 roku nie jest obowiązkowa.

MF jednocześnie poinformowało, że system EET nadal działa i każdy przedsiębiorca ma prawo do dobrowolnego korzystania z rozliczeń za jego pomocą.
| 09.06.2026 | |||
| AUD | 2.5863 PLN | ||
| CZK | 0.1752 PLN | ||
| EUR | 4.2359 PLN | ||
| GBP | 4.9069 PLN | ||
| HUF | 0.011928 PLN | ||
| SEK | 0.3891 PLN | ||
| USD | 3.6671 PLN | ||